Tunalı Güzellik Salonu

Tunalı Güzellik Salonu

Tunalı Güzellik Salonu

Tunalı güzellik salonu olan Sech Güzellik Salonu Güzellik ve Cilt Bakım Merkezimizde. sizlerin güzelliğiniz ve bakımınız için olan tüm hizmetleri sunmaktadır. Tunalı güzellik salonu olarak pek çok hizmet vermekteyiz.Tunalı bölgesinde bulunan Güzellik Salonumuz tam merkezde olması sebebiyle çok rağbet gören bir yerdir.

Güzellik Merkezimizi de açarken ‘Değerli Müşterilerimize’ daha iyi hizmet verebilmek adına Tunalı bölgesini seçtik. Özellikle de bayanların çokça rağbet ettiğin Cilt Bakım hizmetimizi burada vermekteyiz. Cilt Bakımı sadece popüler kültür ile yeni moda olan bir şey değil çünkü Cilt Bakımı bir lüks değil bir sağlık ihtiyacıdır.

Nasıl ki bedenen sağlığımızı korumamız için yürüş yapmak. dengeli beslenmek gerekiyorsa yüz güzelliğimizi korumak ve güzelleştirmek için de düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Tunalı Güzellik salonu olarak siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz

Osmanlıya dayanan özellikle de Bayanların dikkat ettiği Cilt bakımında buhar uygulaması. siyah noktaların ve tıkalı gözeneklerin temizlenmesi. peeling, temizlik, gözenek temizliği, maske, tonik ve nemlendirme gibi işlemler yapılmaktadır. Kremler ve maskeler kullanılarak cildin temizlenmesi. cildin ihtiyaçlarının giderilmesi ve cildin genç kalması sağlamaktadır.

Müşterilerimize sonuç garantisi sunuyoruz ve sonuç alana kadar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bir çok hizmetimizde %98’e varan sonuç garantisi veriyor ve müşterilerimizi memnun etmek için en iyisi olmaya özen gösteriyoruz.

Kalite Politikamız:

Alanında uzman ve sertifikalı güzellik uzmanlarımız ve estetik uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için çalışıyoruz.

2- HİZMET KALİTESİ Sorunlarınıza kalıcı çözümler üretiyor ve her müşterimiz ile ayrı olarak ilgileniyoruz. Estetisyen yada güzellik uzmanlarımız gelişimlerini takip altında tutuyor.

3- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Müşterilerimizin hizmet kalitemizden ve kadromuzdan memnun kalması için, elimziden geleni yapıyoruz ve sizler için çalışıyoruz.

Danışmanlarımız tarafından açılan hesaplarınız düzenli olarak kontrol edilip, tarafınıza bilgilendirme yapılır. Sizin için açılan hesabınıza ister elden , ister kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Sizlerin var olan memnuniyetinizin devamlılığı arttırabilmek, her zaman daha iyiyi ve “en yeni”yi sunabilmek, sosyal medya aracılığıyla yaptığımız işlemler ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, sizlere kendinizle ilgili farkındalıklar kazandırarak bakış açınızı değiştirebilmek için varolan gücümüzle çalışmaya devam etmek.

Misyonumuz

Gelişen, değişen ve yenilenen güzellik ve bakım sektörünün hep “ilk”lerini ve “en iyi”lerini sunmak. Dürüstlük, hijyen ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile elimizden gelenin en iyisini

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
WhatsApp chat